TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Ljubljana
TRESCON Bratislava
TRESCON Brno

Glavni tehnolog – dirigent ekipe, ki bo tovarno prestavil stopnico višje m/ž

Razvojno in proizvodno podjetje med Celjem in Mariborom

Ali zase lahko rečete, da ste avtoriteta in mentor na področju tehnologije mehanske obdelave kovin, še posebej struženja in rezkanja? Ste pripravljeni na logični naslednji karierni korak, ki je: iz tehnologa oz vodje tehnologije postati glavni tehnolog, trener in dirigent ekipe, nosilec kvalitativnih in kvantitativnih sprememb v razvojno-proizvodnem procesu?  Imeli boste nedvoumno podporo najožjega vodstva mednarodnega koncerna, a vseeno iščemo samoiniciativnega sokreatorja vitke tovarne prihodnosti, ki danes zaposluje 50 ljudi, ob investicijah, ki so načrtovane in so že v teku, pa bo podjetje dvakrat, trikrat večje…. Gre za hčerinsko podjetje, ki hitro raste in temelji na razvoju in proizvodnji komponent z inovativno tehnologijo, ki naj bi po trendih odgovarjala proizvodnim izzivom prihodnosti. To dokazuje trenutni portfolio kupcev in dolgoročna povpraševanja. Podjetje izdeluje neserijske ali maloserijske komponente za uporabo pod ekstremnimi toplotnimi in mehanskimi obremenitvami.

​​​​​​​Okolje je prava poslastica za ljudi, ki iz tehnološko najmodernejših obdelovalnih strojev želijo in znajo iztisniti tisto, za kar so bili ti – state-of-the-art stroji – ustvarjeni. Seveda je strokovni izziv povezati jih v konstantno izboljšujoč se, čim bolj vitki proces, ki optimira količine, kakovost, čas, stroške, vplive na zaposlene in okolje.

Vaše naloge in izzivi:

  • S svojim strokovnim znanjem in izkušnjami s področja mehanske obdelave kovin ter človeškim pristopom šah matirati največje skeptike in povprečneže
  • Spoznati tehnologijo in njene posebnosti ter jo nadgraditi z vašimi predlogi
  • Oceniti in postaviti nove tehnološke meje, ki jih omogoča nova oprema in stroji
  • Prevetriti, definirati, zapisati in v prakso preliti nove delovne procese
  • Spremembe soustvariti in zanje navdušiti vse nivoje vodenja v razvoju in proizvodnji
  • Operativno oblikovati in voditi mali team v tehnologiji, matrično usmerjati in voditi zaposlene v drugih oddelkih

Kaj cenimo oz. si želimo (čim več od naštetega spodaj):

  • Znanje in interes za tehnološke novosti na področju obdelave kovin in splošne tehnološke novosti na področju tehnike in znanosti
  • Od 5 do 15 let operativnih izkušenj na področju tehnologije mehanske obdelave kovin
  • Nekaj izkušenj oz interes za vodenje sodelavcev
  • Izkušnje vodenja ali sodelovanja v različnih internih projektih
  • Izkušnje sodelovanja s področjem kakovosti in planiranjem proizvodnje
  • Pripravljenost aktivno sodelovati pri nadgradnji sistema planiranja proizvodnje
  • Shop floor management pristop, konstantno v stiku s stroji, ljudmi, s poudarjenim občutkom za vizualne oznake, table
  • Poznavanje standardov kakovosti ISO 9001 in morda tudi TS
  • Izkušnje s SAP oz drugim celovitim ERP in MES sistemi
  • Izobrazbo strojne fakultete
  • Znanje angleščine z namenom sodelovanja z dobavitelji, šolanj, prenosov dobrih praks v koncernu

Zavedamo se, da morda ambiciozno ciljamo visoke, nihče od nas ni popoln. Brez cilja oz. vizije sploh ni upanja, da boš cilj dosegel, mi pa to želimo. Zato bomo veseli dodatnega vprašanja ali kratkega SMS sporočila, da vas pokličemo nazaj in se o priložnosti pogovorimo (041786828). Lahko se nam oglasite preko LinkedIn profila ali pa nam enostavno pošljete prijavo in vaš CV, označenim s kodo d.m. 5727 ​​​​​​​na pisarna@trescon.si

Ogled vseh prostih delovnih mest